Fudbaleri Željezničara Sandi Križman i Aleksandar Kosorić pauziraće u narednih nekoliko dana zbog povreda.
Oni danas nisu bili u konkurenciji za meč protiv Splita u kojem su Plavi poraženi s 1:0, ali bi do narednog vikenda trebali biti spremni.
Križman ima distorziju zgloba zbog koje mora odmarati najmanje tri dana, a na istu pauzu će i Kosorić, koji je dobio nezgodan udarac u koljeno.
Ovaj dvojac će tako pauzirati u narednim danima, ali bi trebali biti spremni za meč protiv Viteza koji je na rasporedu narednog vikenda.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Ništa od Evropske lige