Hrvatski trener Ante Nazor preuzeo je klupu MZT Skoplja.
On je zamijenio Aleksandra Jončevskog, a sa makedonskim šampionom je potpisao ugovor do kraja sezone.
Nazor je trenersku karijeru započeo sa samo 26 godina u ekipi Splita, sa kojom je osvojio Kup Hrvatske, a nekoliko godina proveo je u Zadru.
Sa dosta uspjeha vodio je omladinske selekcije Hrvatske. U svojim vitrinama ima nekoliko medalja sa evropskih i svjetskih prvenstva za kadete, juniore i igrače do 17 i 19 godina.
Na klupi MZT-a sigurno ga ne očekuje lak posao, pošto su Skopljaci trenutno 9. u regionalnoj ABA ligi sa svega tri pobjede u 10 utakmica.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz
John Roberson rastužio cijelu Bosnu i Hercegovinu izjavom nakon poraza od Poljske
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Više nije član katalonskog kluba