Nogometašu PSG-a Sergeu Aurieru zabranjen je ulazak u Veliku Britaniju.
PSG u srijedu gostuje Arsenalu u meču petog kola Lige prvaka, a nogometaš gostiju Aurier nije mogao ući u Veliku Britaniju.
Naime, Aurier je u septembru dobio dva mjeseca zatvora uslovne kazne zbog napada na policajcu. Iako je Velika Britanija odobrila Aurieru vizu u oktobru, ona je ukinuta 16. novembra, upravo zbog toga što je kažnjavan.
Iz PSG-a su kazali da je ova odluka "nedostatak poštovanja", a šta će dalje biti i hoće li se žaliti, još se ne zna. No, kako god, eventualno neigranje Auriera moglo bi da bude hendikep za francuskog prvaka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Kakve riječi teniske ikone