Trener Rome Luciano Spalletti hvalio je dvojicu nogometaša Rome.
Spalletti je tip trenera koji će nahvaliti svakog svog igrača, ali ovaj put posebnim riječima je opisivao Francesca Tottija i Kevina Strootmana.
"Totti je Romin i uvijek će biti. On je genije, ne samo talent. Pokazao je da i dalje ima kvalitetu i kreativnost, da može pomoći klubu na mnoge načine. On može da bude prevaga u bitnim utakmicama", rekao je Spalletti, pa je potom hvalio i Strootmana.
"Strootman je sjajan igrač, divna osoba u svakom smislu. Dovoljno je videjti želju i emociju koju donosi na trening svaki dan. Zaista je neko ko u ovoj momčadi može da diktira tempo. Kevin je uvijek spreman, a osim toga vrlo je ozbiljna osoba i prvak kojeg bih uvijek želio imati u timu. Nije slučajno da su ga pratili Barcelona i Bayern".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Sramota u punom smislu riječi