Odbojkaši banjalučkog Borca sutra će u dvorani "Borik" dočekati ekipu Gradina-Herceg u okviru šestog kola Premijer lige BiH.
Pred ovaj meč, svoja očekivanja kazao je jedan od najboljih igrača Miše Marjanovića.
"Oni su iskusna ekipa, prošlo kolo su iznenadili Radnik u Bijeljini pa se nadaju da bi u Banjaluci mogli stići do bodova. Ali na utakmicama kod kuće mi igramo u punom sastavu, te smo u ovoj utakmici favoriti na papiru kako igrački tako i kvalitetom igre. Ako pristupimo utakmici u punoj brzini ne bi trebalo biti problema da dođemo do važnih bodova za nas. Prošlo kolo smo osvojili vrijedan bod u Gacku i pored toga što smo išli u podmlađenom sastavu", izjavio je za SportSport.ba odbojkaš Borca, Marko Kljajić.
Utakmica se igra sutra od 20.30 sati.
Promo
Pobjednički pehar podigla ekipa "3x3 Zagreb Nitui"
Prijedor sjajan domaćin 3x3 turnira Mozzartbet tour Republike Srpske
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Paradoksalna situacija
Ovo nema nigdje: Nova bruka na najkontroverznijem stadionu u Srbiji!
Navijači su podijeljeni
Nema mira na Maksimiru: Dok ga je Petković "pljuvao" Boban je povukao (ne)očekivan potez
Svi su čekali ovaj trenutak
Crvena zvezda je do vrha napunila mrežu Lincolna, ali u 73. minuti se zatresao čitav Beograd!
Ruši se rekord Andrije Maksimovića
Zvezdan Terzić izvodi novo čudo, Crvena zvezda je pred najvećim transferom u historiji
Craiova je bordo boje
Jedno je sigurno: FK Sarajevo će imati veliku podršku s tribina
Susret je igran u Bačkoj Topoli