Portugalski trener Jose Mourinho osvrnuo se na igre francuskog fudbalera Anthonyja Martiala.
Francuz je potpuno van forme ove sezone, a čini se da Mourinho više ne može trpiti takve igre te je iznio neke činjenice koje ne idu u prilog Martialu i koje bi se mogle shvatiti kao određena vrsta ultimatuma jer bi mogao izgubiti mjesto u prvom timu.
"Način na koji je tim igrao prošle sezone - ne kažem bolje ili lošije, već drugačije, je sigurno više odgovarao Martialu. Vjerovatno se osjećao mnogo bolje igrajući tako, pa mu je vjerovatno potrebno određeno vrijeme da se navikne", rekao je Mourinho i nastavio:
"U našem timu na toj poziciji imamo Mkhitaryjana, Lingarda, Depayja, Matu, Rashforda i Martiala. Vjerovatno je to pozicija na kojoj imamo najviše opcija. Vi dobijete jednu priliku, drugu, treću...Ako ne ugrizete, doći će neko drugi i uzeti meso. Svi oni su kolege i treniraju svaki dan skupa, ali na kraju se moraju takmičiti kako bi sebi osigurali što više minuta".
Podsjetimo da je Martial ove sezone odigrao osam mečeva u Premiershipu te je postigao samo jedan pogodak.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Simanić se osjeća izdanim