Roma je sinoć u derbiju 16. kola savladala Milan sa minimalnih 1:0.
Pogodak vrijedan osvajanja sva tri boda postigao je Radja Nainggolan u 62. minuti, a trener Rome uprkos pobjedi nije bio previše sretan.
Potvrda toga je i njegova vrlo neobična reakcija nakon završetka derbija, ali i riječi koje je izgovorio na press konferenciji.
"Nije bilo tako dobro kao što smo navikli kada igramo kod kuće, ali Milan je čvrsta i snažna ekipa koju smo pobijedili na mišiće", rekao je trener Rome, koji je na poluvremenu bio mnogo ljut na fudbalere Milana koji su u nekoliko navrata grubo faulirali njegove igrače.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Navijači Zvezde bijesni na njega