Rukometaši Izviđača u ponedjeljak su odradili posljednji trening u ovoj godini, dok je sinoć upriličena i zajednička večera.
Pauza će potrajati do 10. januara, dok je prvi naredni meč na programu tek 5. februara s Veszpremom u gostima. Potom 28. februara slijedi meč s Metalurgom u Ljubuškom. Cilj u narednoj godini je posve jasan.
“Velika stvar bila bi kada bismo ponovo osvojili titulu i zaigrali u SEHA ligi. To bi bilo odlično za klub i mlade igrače koji u tome mogu pronaći pravi motiv. Realno je da većina igrača ostanu i u narednoj sezoni dio tima. Otići će možda jedan ili dvojica, pogotovo ukoliko osvojimo titulu prvaka. Onima koji pronađu dobar angažman, klub sigurno neće praviti probleme“, izjavio je trener Zdenko Grbavac.
Trener Ljubušaka posebnu zahvalnost iskazao je navijačima koji su uprkos porazima u SEHA ligi stalno dolazili u dvoranu i bili pravi vjetar u leđa rukometašima Izviđača.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne biraju se sredstva
Na obali Drine teška bruka srpskog fudbala u režiji Aleksandra Vučića: Ovo su tri žrtve!
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Britancu se više ne vjeruje
Anthony Joshua upravo je doživio najveće poniženje karijere: "On je gotov"
A mogli su imati Erlića
Hajduk napravio promašaj zbog kojeg će se Poljud hvatati za glavu - Sad nema ko igrati!
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu