Hrvatski borac Mirko Filipović i dalje ne planira u penziju.
Nakon osvojenog pojasa na minulom turniru u Japanu, Cro Cop će uzeti mali odmor, a zatim početi pripreme za nove izazove koji ga očekuju.
Prvu borbu trebalo bi da zakaže za april, ali tu ne planira stati.
"Jako sam ponosan na sve što sam do sada uradio. Pogotovo pojasom na Rizinovom GP. Okrećem se novoj godini. Planiram da nastupam i ove godine ako sve bude kako treba. Možda već 16. aprila. Japan je moja druga kuća. Ako dođe do nove borbe, volio bih da se borim u Yokohama Areni koja je uz Saitama Arenu sveto mjesto borilačkih sportova", kazao je Filipović.
Srce istinskog ratnika tuče u grudima hrvatskog borca koji broji 42. godine.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići