Iskusni vezista Samir Bekrić i u drugom dijelu sezone nosit će dres Željezničara. Popularni Tuce vjeruje u sebe i svoje saigrače, ali ističe da je glavno da tim odradi dobre pripreme.
Željo će kako je već planirano prvi dio priprema obaviti u Sarajevu.
"Okupili smo nakon duge pauze i počeli pripreme. Imamo jasan cilj, ali nam vremenski uslovi ne dozvoljavaju da treniramo kako trebali, ali trudimo se i dajemo sve od sebe", istakao je Bekrić.
Plavi sa Grbavice trenutno su na trećem mjestu, poziciji koja vodi u Evropu.
"Ja se nadam da ćemo dati mnogo više nego što smo do sada dali i da ćemo se dobro spremiti. Najvažnije je da ekipa bude kompletna za nastavak sezone i da ne bude povrijeđenih", jasan je bio iskusni vezista tima sa Grbavice.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Niguez pronašao novi klub
U suzama je otišao na posudbu, a šta će tek biti sada? Ratnik napušta Madrid poslije 17 godina
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove