Švedski napadač Zlatan Ibrahimović neće ubzro otići u mirovinu i barem još dvije godine će igrati.
Ibrahimović je postao ljubimac navijača Manchester Uniteda nakon sjajnih partija u posljednje vrijeme i menadžer Crvenih vragova Jose Mourinho želi da ga zadrži na Old Traffordu na duže staze.
Šveđanin je ove sezone zabio 19 golova, a iz uprave Uniteda odmah će da iskoriste klauzulu u ugovoru, pa će na isteku sezone Zlatanu biti produžen ugovor na još godinu dana.
Osim toga, Crveni vragovi spremaju još jedan ugovor za iskusnog napadača, koji bi prema tome trebao da igra do 37. godine za tim s Old Trafforda, odnosno do ljeta 2019. godine.
Iako ima 35 godina, Zlatan se danas smatra jednim od najboljih napadača Evrope, a u karijeri je nastupao za Malmo, Ajax, Juventus, Inter, Barcelonu, Milan, PSG i Manchester United, čiji je i danas član.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Nije tome mjesto na stadionu
Srbija na nogama zbog scena u Novom Pazaru, igrači Zvezde šokirani
Zna se kome je posvećena ova pobjeda
Da ti srce pukne: Atić nakon historijskog uspjeha objavom rasplakao cijelu Bosnu i Hercegovinu
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji