Hrvatska rukometna reperzentacija slavila je protiv Čilea u četvrtom kolu Svjetskog prvenstva u Francuskoj.
Iako je igrala bez nekoliko najboljih igrača, Hrvatska je uspjela da nadigra Čile i da ostane u borbi za prvo mjesto u grupi. U petak će igrati protiv Njemačke, a selektor Kauboja Željko Babić odbija mogućnost da njegova selekcija namjerno izgubi.
"Utakmica protiv Njemačke će biti odlična, nismo dugo igrali protiv njih i obećavam vam odličan rukomet, ne znam hoće li biti dovoljno za pobjedu, ali dat ćemo sve od sebe", rekao je Babić, pa dodao:
"Kalkulacije? Nemam vremena za njih".
"O kalkulacijama ne razmišljamo, čujemo nagađanja i šuškanje ljudi koji to prate, ali koja momčad igra na poraz. Mi to sigurno nećemo raditi", dodao je rukometaš Luka Stepančić.
Dakle, u Hrvatskoj nagovještavaju da neće kalkulisati zbog boljeg žrijeba u nokaut fazi, pa nas vjerovatno očekuje sjajan meč u petak, obzirom da je i Njemačka i dalje bez poraza.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Oglasio se poznati reditelj