Mala promjena koja će donijeti milione

Real Madrid promijenio grb u komercijalne svrhe

Španski gigant Real Madrid napravio je potez koji bi mogao rezultirati velikim finansijskim dobicima.

Kako navodi španski list El Confidencal, u Realu su odlučili modifikovati svoj grb i to u komercijalne svrhe.

Na zvaničnom i planetarno popularnom grbu Real Madrida nalazi se kruna sa krstom na vrhu, a on će na modifikovanom biti uklonjen i to sa dobrim povodom.

Dresovi i klupska obilježja sa ovakvim grbom prodavat će se u zemljama Azije, posebno UAE, Saudijskoj Arabiji, Kataru, Kuvajtu, Bahreinu i Omanu, a pretpostavka je da će njihova prodaja sigurno porasti zbog toga.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Promjena je minimalna, ali će kraljevskom klubu bez dileme donijeti dodatnu zaradu.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.