Klasična sačekuša

U Hrvatskoj bejzbol palicom pretučen trener

Trener hrvatskog trećeligaša Bjelovara Mario Kos pretučen je u klasičnoj sačekuši.

Kako su prenijeli mediji iz susjedstva, 47-godišnji Kos je policiji prijavio da je prošle nedjelje  pretučen bejzbololskom palicom na jednoj benzinskoj pumpi i to od strane roditelja njegovog bivšeg igrača.

"Na benzinskoj pumpi me dočekao roditelj jednog od igrača kojeg sam nekada trenirao i koji tri godine nije u klubu. Počeo me tući bejzbolskom palicom pa sam, štiteći glavu, najviše udaraca dobio po rukama. O ovom više detalja ne mogu iznijeti jer je sve u rukama policije", kazao je Kos o incidentu, dodavši:

"Ja sam u dobrom stanju, obavljam trenerske dužnosti s prvom ekipom i čekam rasplet cijele situacije", dodao je trener NK Bjelovar. 

Policija za sada nije otkrila identitet napadača, kao ni motive napada, a inače je ovo je u zadnjih pola godine drugi incident u hrvatskom fudbalu. Prethodno je fizički napadnut sudac Bruno Marić. 

Promo

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.