Napadač Slobode za SportSport.ba
Zec: Najbitnije je da pripreme prođu bez povreda
Fudbaleri Slobode odradili su prvi trening u Antaliji u sklopu priprema za drugi dio sezone Premijer lige BiH.
Tuzlanska ekipa na svoje konačno odredište u Antaliji stigla je tek jutros u jutarnjim satima zbog čega je Vlado Jagodić odlučio da otkaže jutarnji trening. Nakon nekoliko sati odmora igrači Slobode su odradili prvi trening, te nisu krili svoje zadovoljstvo uslovima u Antaliji.
Nakon treninga za SportSport.ba govorio je napadač Slobode, Asim Zec, koji je kazao da je najbitnije da pripreme Slobode završe bez povrijeđenih igrača.
"Sve je sjajno, hotel je dobar i tereni su odlični. Nadamo se da ćemo se dobro pripremiti. Najbitnije je da sve prođe bez povreda, a nadam se da će sve proći dobro, da ćemo se uigrati i spremni dočekati početak sezone. Cilj nam je da ostanemo na mjestu koje vodi u Ligu za prvaka, ali ne isključujemo ni borbu za izlazak u Evropu", rekao je Zec.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Navijačka grupa se zove Torcida