Test vozač Ferrarija, čovjek koji će u nastavku sezone biti zamjena za Felipea Massu, Luca Badoer odradio je dvodnevna testiranja Ferrarija F60 na stazi u Fioranu.
S obzirom da su sezonska testiranja zabranjena, u Ferrariju su testiranja ''provukli'' ispod snimanja spotova odnosno pravljenja atraktivnih fotografija. U takvoj situaciji Badoer je bio prisiljen koristiti ultra tvrde gume, a na samoj stazi zbog pravila nije mogao voziti više od 100 km/h.
- Ovakvo testiranje nije imalo nekog smisla ako gledamo tehničku stranu, ali je meni itekako dobro poslužilo kako bi što bolje upoznao bolid. Znam da me u Valenciji očekuje dosta posla, a za mene je najvažnije da se vratim u ritam utrka, kvalifikacija. Za sada pred sebe nisam stavio neke ciljeve, najvažnije završiti utrku - kaže Luca Badoer.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljiva scena na Marakani
'Delije' prozvale kompletnu Srbiju: "Zvezda je..."
Liverpool stigao do pobjede u posljednjim sekundama
Zaštitari na Anfieldu spriječili najsramotniju scenu u historiji LP: Simeone krenuo u obračun!
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Bh. sudija na udaru Francuza