Fudbaleri Juventusa će u 24. kolu Serije A gostovati ekipi Cagliarija.
Trener Stare dame Massimiliano Allegri će u ovom susretu moći računati na Claudija Marchisija i Marija Leminu, koji su se uspješno oporavili od povreda.
Ipak, loša vijest za Juventus je da će ovu utakmicu propustiti Andrea Barzagli, koji će zbog povrede mišića biti odsutan nekoliko sedmica.
U Cagliari su otputovali: Buffon, Chiellini, Benatia, Pjanić, Khedira, Cuadrado, Marchisio, Higuain, Alex Sandro, Mandžukić, Lemina, Bonucci, Pjaca, Dybala, Asamoah, Dani Alves, Rugani, Neto, Lichtsteiner, Sturaro, Rincon, Audero.
Meč Cagliarija i Juventusa igra se sutra (nedjelja) s početkom u 20:45 sati.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz
John Roberson rastužio cijelu Bosnu i Hercegovinu izjavom nakon poraza od Poljske
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?