Nedović uništio Kraljeve

Poraz Reala u Malagi

Košarkaši Real Madrida poraženi su u 21. kolu ACB lige na gostovanju kod Unicaje u Malagi rezultatom 82:78.

Domaći košarkaši su odigrali zaista dobru utakmicu i na kraju su zasluženo slavili u ovom meču.

Real je dobro ušao u meč. Vodili su tokom kompletne prve dionice koju su na kraju dobili 21:19, ali je potom Unicaja preuzela meč u svoje ruke.

Na poluvrijeme je domaći tim otišao sa četiri poena prednosti (40:36), da bi sredinom igre u trećoj dionici Unicaja otišla na ogromnih 16 poena prednosti.

Međutim, Real se uspio vratiti u meč. Došli su u finišu na samo dva poena razlike, ali snage za potpuni preokret nisu imali.

Potražite više informacija na temu ACB liga:

Nemanja Nedović je briljirao u ovom meču. Ubacio je 25 poena za 26 minuta na parketu, a imao  je i pet asistencija.

Kod Reala Anthony Randolph je ubacio 18, a Sergio Llull 17 poena.