Fudbaleri Dukle iz Praga pobijedili su kao gosti Hradec Kralove s 2:0 u susretu 17. kola češkog prvenstva.
Dosta dobar meč s mnogo šansi na obje strane viđen je u ovom susretu, a na kraju su gosti stigli do tri boda.
Igrala se 67. minuta kada je prekrasan gol iz slobodnog udarca postigao Podany za prednost gostiju od 1:0.
Pokušali su domaći da dođu do jednog boda. Napadi im se nisu isplatili, a u nadoknadi vremena Holenda je ovjerio pobjedu Dukle golom za 2:0.
Mladi bh. reprezentativac Zinedin Mustedanagić meč je počeo u prvom sastavu za Duklu. Igrao je do 77. minute i pružio je dosta dobru partiju.
Češka, Prva liga:
Hradec - Dukla 0:2
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika