Francuski defanzivac Laurent Koscielny u posljednje vrijeme povezuje se sa povratkom u Ligue 1.
Ipak, Koscielny je za engleske medije odulučio da demantuje ove navode, te je poručio da je sretan u Arsenalu.
"Nisam imao nikakav kontakt sa francuskim klubovima. Čak i da sam imao, veoma brzo bi ih prekinuo. Ne vidim sebe ponovo u Francuskoj u ovom trenutku. Sretan sam mojim životom na terenu i van njega. U ovom trenutku mi je najvažnije da smo ja i moja porodica sretni ovdje", rekao je Koscielny.
Podsjetimo da je ovaj defanzivac stigao u Arsenal na ljeto 2010. godine iz francuskog Lorienta. Ove sezone je odigrao 24 meča u Premiershipu te je postigao dva pogotka uz jednu asistenciju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Specijalni pred novom avanturom