Denis Kramar, slovenački fudbaler koji je do prošle godine bio član FK Sarajevo, karijeru će nastaviti u Finskoj.
SJK Seinajoki koji je 2015. godine bio šampion Finske na zvaničnim stranicama je potvrdio dovođenje Kramara, a u ovaj klub 25-godišnji defanzivac dolazi kao slobodan igrač.
Kramar je prije transfera u Finsku nastupao za islandski Vikingur kojeg vodi Sarajlija Ejub Purišević, a sa SJK Seinajokijem je potpisao ugovor u trajanju od dvije godine.
Inače, SJK Seinajoki je Kramaru deseti klub u dosadašnjoj profesionalnoj karijeri. On je prethodno još nastupao za Vikingur, Sarajevo, Perth Glory, Getafe (B), Enosis Neon Paralimni, Widzew Lodz, Muru, Smartno i Rudar.
Na Koševu se Kramar svojevremeno nije uspio nametnuti na pravi način i otišao je sa svega pet zvaničnih nastupa.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Turci donijeli veliku vijest