Rukometaši Kielcea i Barcelone slavili su domaće pobjede u večerašnjim susretima Lige prvaka.
Povezano
Barcelona je sa 26:23 pobijedila Flensburg u derbiju 12. kola u grupi A. Katalonci su očekivano stigli do 11. pobjede, te su ubjedljivo prvi na tabeli.
Od početka je domaći tim vodio, a na poluvremenu je bilo 14:12. 0 Gosti prave 4:0 seriju na početku drugog dijela i tu se utakmica prelomila.
Rivera je s četiri gola bio najefikasniji kod Barcelone, dok su Arino i Jallouz postigli po tri gola. Na drugoj strani Radivojević je postigao četiri gola, po tri Wanne i Eggert.
KIelce je sa 28:24 savladao Szeged u grupi B. Aguinagalde je briljirao u domaćem timu sa psam golova, dok je Gorbok na drugoj strani postigao pet golova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ogroman broj skauta na utakmici
Partizan će zaraditi nestvarne cifre, velikani dolaze po djecu iz Humske i ruše se svi rekordi
Na odmoru u Grčkoj
Đoković završio u neočekivanom zagrljaju
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Skromni dečko šuti i radi