Miralem Pjanić pružio je sjajnu partiju u sinoćnjoj pobjedi Juventusa nad Napolijem (3:1).
Bh. reprezentativac se nije upisivao u strijelce, niti je bio asistent, međutim način na koji je odigrao protiv Napolija je u potpunosti zadovoljio trenera Massimiliana Allegrija koji je imao samo riječi hvale na Pjanićev račun.
"Momci su protiv Napolija igrali veoma dobro, posebno s mentalnog aspekta. I Pjanić je sve bolji. On i dalje može napredovati i postati ujedno jedan od najboljih igrača u svijetu na svojoj poziciji", izjavio je Allegri.
U prvoj utakmici polufinala Kupa Kralja torinski klub je slavio nad Napolijem rezultatom 3:1. Golove za pobjedu su postigli Dybala (2x) i Higuain.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Slavni fudbaler se oglasio pismom