Nogometaši PSG-a plasirali su se u četvrtfinale Kupa Francuske.
PSG je gostovao u Niortu, te je i sa izmijenjenim sastavom uspio da dođe do pobjede i plasmana među osam najboljih u Kupu Francuske.
Vodeći gol na meču na stadionu Rene Gaillard postigao je Javier Pastore u 78. minuti, koji se najbolje snašao u šesanestercu domaćih nakon jednog ubačaja. Teren je bio u užasnom stanju zbog jake kiše, ali to nije spriječilo goste da dođu do pobjede.
U samoj završnici meča, kada se činilo da će ostati 1:0, Edinson Cavani postiže pogodak i donosi konačnih 2:0 u korist aktuelnog prvaka Francuske.
Pored PSG-a dalje je prošao i Guingamp, koji je s 2:1 slavio kod niželigaša Quevilly Rouena.
Javier Pastore Goal HD - Niort 0-1 PSG - 01.03... by mamiewaymire
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Simanić se osjeća izdanim