Italijanka Flavia Pennetta smatra da je Novak Đoković mentalno umoran i da je zbog toga došlo do pada u njegovoj igri.
Povezano
"Opala mu je energija. Osvajanje Roland Garrosa i kompletiranje karijernog Grand Slama ga je ispraznilo. Nije lako držati visok nivo dugo vremena. Postoje periodi kada se osjećate ispražnjeno i kada vam je potreban odmor. Novaku je potrebno da se mentalno vrati na stanje u kome je bio", rekla je osvajačica US Opena iz 2015. godine.
Najboljeg srbijanskog tenisera očekuje odbrana titule u Indian Wellsu, koji se igra od 9. do 19. marta.
Đoković je pet puta osvajao ovaj Masters (2008, 2011, 2014, 2015, 2016), a na startu turnira igraće protiv boljeg iz meča Kyle Edmund - Gastao Elias.
U njegovoj polovini žrijeba nalaze se još Juan Martin del Potro, Nick Kyrgios, Rafael Nadal, Kei Nishikori i Roger Federer.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Stigli smo do osmine finala
Poznat poredak na Eurobasketu: Bh. košarkaši ostvarili drugi najbolji plasman u historiji
Nije tome mjesto na stadionu