Današnji trening FK Sloboda Tuzla pred subotnji susret sa ekipom Željezničara u Sarajevu protekao je u radnoj atmosferi.
Nakon jučerašnje utakmice sa ekipom Gradine u Srebreniku, šef stručnog štaba Vlado Jagodić svoje izabranike poštedio je teških napora pa se radilo lakšim intenzitetom.
Današnjem treningu nije prisustvovao Almedin Zilkić zbog blažeg potresa mozga kojeg je zadobio u susretu sa Gradinom, kao ni Samir Merzić i Adnan Jahić.
Smanjenim intenzitetom trenirali su Aleksandar Lazevski, Ismar Tandir i Edis Smajić, te golman Azir Mumiunović.
Podsjetimo, susret 1. kola Lige za prvaka između Željezničara i Slobode na rasporedu je u subotu sa početkom od 19 sati.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Težak poraz u borbi za bronzu
Ne, nije greška na semaforu - Srbija je danas doživjela debakl za pamćenje! · Udarna vijest
Bit će puno posla za Hrvata
Modrić uživao s Noletom, a danas stigla vijest koja mu je otvorila oči: Nije ni svjestan šta ga čeka
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Čeka nas dosta uzbuđenja