Organizatori žele da gostovanje Engleza prođe bez problema
Ogromno osiguranje u Madridu pred gostovanje Leicestera
Sudeći prema broju ljudi koji će biti angažovani na osiguranju meča Lige prvaka između Atletico Madrida i Leicestera, ovaj duel bi trebao proteći bez ikakvih incidenata.
Naime, na ovoj utakmici će biti agnažovano čak 1000 pripadnika sigurnosnih agencija.
U srijedu će ekipa Diega Simeonea ugostiti Leicester na Vincente Calderonu u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.
Kapacitet stadiona iznosi 54.907 gledaoca, a na i oko stadiona se očekuje i nešto manje od tri hiljade navijača engleske ekipe, uz, naravno, veliki broj turista koji će grad posjećivati zbog nadolazećih praznika. Upravo, ovakva situacija se navodi kao razlog za angažovanje dodatnog osiguranja.
Za držanje pod kontrolom engleskih navijača će biti zaduženi mobilne i konjičke brigade, interventne jedinice, jedinice sa psima, državna i pokrajinska policija, ali i redari Atletico Madrida.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Onda je shvatila da nije realno