Kenan Pirić je dobro prošao

U Krupi misle da je golman Zrinjskog trebao biti isključen

Krupa i Zrinjski u ovim trenucima igraju svoj meč 6. kola Lige za prvaka, a trenutni rezultat je 1:0 za goste.

U prvih 20-ak minuta, Krupa je imala više od igre i domaći tim je češće bio u prilici u odnosu na goste iz Mostara.

U 12. minuti desio se najzanimljiviji detalj dosadašnjeg dijela utakmice. Krupa je bila u jednom kontranapadu, koji je presjekao golman Zrinjskog Kenan Pirić.

Mladi golman Plemića je istrčao daleko od svog gola i faulirao Redžića, nakon čega je sudac odlučio zaustaviti igru iako je lopta ostala u posjedu Krupe.

Kada su svi očekivali crveni karton, Elvis Mujić je pokazao samo žuti karton Piriću, koji je dobro prošao u ovoj situaciji. Domaći su tražili isključenje, ali prvobitna odluka je ostala na snazi.