Španski reprezentativac i napadač londonskog Chelseaja Diego Costa je dogovorio odlazak u Kinu. Španski mediji, naime, javljaju da je Costa već potpisao predugovor sa jednom ekipom iz kineske Super lige.
Prema informacijama iz Španije, 28-godišnji napadač je primijećen na večeri sa svojim menadžerom Jorgeom Mendesom u jednom londonskom restoranu. Ono što je zanimljivo jeste da su u društvu Coste i njegovog menadžera bila još četiri čovjeka, za koje se vjeruje da su predstavnici kineskog Tianjin Quanjiana.
Navodno, sadašnji igrač Chelseaja bi u Kini zarađivao 30 miliona eura godišnje, u ekipi u kojoj bi se pridružio Alexandreu Patu i Belgijancu Axelu Witselu.
U Chelseaju su obavješteni o zaključenju ugovora između Coste i kineskog kluba, te već sada planiraju iskoristiti 90 miliona eura od prodaje svog napadača, kako bi doveli Alvara Moratu iz Real Madrida.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e