Manchester United se sprema za bitku sa minhenskim Bayeronom oko golmana moskovskog CSKA Igora Akinfeeva.
Najtrofejniji njemački klub sprema ponudu za ruskog golmana u visini od 15 miliona funti, iako je CSKA postavio cijenu od 20 miliona funti za Akinfeeva.
Osim Manchester Uniteda, iz Engleske je za Akinfeeva interesovanje pokazao i Arsenal, te se ponude engleskih klubova očekuju u narednih nekoliko dana.
Bayern ima velikih problema na golu nakon odlaska Olivera Kahna, ali se čini da je Igor ipak bliži Engleskoj.
"CSKA je veliki klub, ali svaki igrač na svijetu bi želio svoj kvalitet potvrditi u Manchester Unitedu", rekao je čuvar mreže moskovskog CSKA.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Kakve riječi teniske ikone