Saga oko kolumbijskog igrača Jamesa Rodrigueza i dalje se nastavlja jer se sve više govori o tome da će on na kraju ove sezone napustiti Real Madrid.
James je prije nekoliko sezona u kraljevski klub stigao iz Monaca, ali nije baš pretjerano zadovoljan minutažom koju ima u Realu, posebno ove sezone. Kolumbijac je proteklog vikenda bio starter protiv Seville, ali je u finišu meča napustio teren, te je sve ličilo na to da se po posljednji put oprašta od navijača na Santiago Bernabeu.
Španski mediji objavili su danas da je James dogovorio sve uslove ugovora s Manchester Unitedom, te da će na kraju sezone potpisati za klub sa Old Trafforda. Navodno, James je dogovorio s Crvenim đavolima ugovor na četiri sezone jer želi da igra za klub koji s klupe predvodi Jose Mourinho.
Ukoliko se ove informacije ispostave tačnim Manchester United će za usluge ovog igrača Real Madridu platiti oko 75 miliona eura. Ovaj 25-godišnji igrač je propustio današnji trening Reala što je dodatno zaintrigiralo špansku javnost. Iako je Zinedine Zidane poručio da je James povrijeđen mnogi vjeruju da je Kolumbijac danas bio na sastanku s predstavnicima Uniteda.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Finska slavi veliku pobjedu
Senzacija nad senzacijama, Srbija ispala sa Eurobasketa! · Udarna vijest
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nakon remija sa Čelikom