Manchester United planira u januarskom prelaznom roku ponuditi novac za Sevillinog Luisa Fabiana.
Trener Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson veliki je poštovalac igre Luisa Fabiana, koji u posljednje vrijeme igra zaista sjajno i u dresu Seville, ali i u dresu reprezentacije Brazila.
Fabiano se ovog ljeta nalazio u pregovorima oko prelaska u Milan, ali klub sa San Sira nije bio u finansijskoj mogućnosti da ispuni zahtjeve Seville, pa je Brazilac ipak ostao u Andaluziji.
Ferguson s druge strane sasvim sigurno ima mnogo više novca od Milana, a Škot bi Fabiana rado vidio u svojoj ekipi, jer smatra kako bi ovaj na terenu izvrsno sarađivao sa Wayne Rooneyem.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Spustio se nekoliko rangova niže