Fudbaleri Zrinjskog sutra na domaćem terenu igraju provi Slobode u okviru posljednjeg desetog kola Lige za prvaka Bosne i Hercegovine.
Plemići će u slučaju pobjede protiv tuzlanske ekipe odbraniti titulu prvaka Bosne i Hercegovine što je razlog za euforiju u redovima Zrinjskog posljednjih sedam dana. Mnogi nekadašnji igrači mostarskog kluba odlučili su pružiti podršku Zrinjskom, te pozvati navijače da u što većem broju sutra dođu Pod Bijeli brijeg.
Jedan od njih je i fudbaler Real Madrida, Luka Modrić, a prije njega istu poruku poslali su, između ostalih, Toni Šunjić i Marin Aničić. Danas se oglasio i golman Monaca, Danijel Subašić, koji je također odlučio da pozove Ultrase na sutrašnji meč Zrinjski - Sloboda.
Iako golman reprezentacije Hrvatske nikada nije nosio dres Zrinjskog odlučio se uključiti u ovu akciju uz poruku "Zrinjski te treba".
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Naredni protivnik Zmajeva
Austrija slavila protiv Kipra ali svi će pričati o kontroverznom penalu i prekidu utakmice
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Wwin liga BiH, 6. kolo