Nogometaši Zrinjskog danas imaju priliku da odbrane titulu u Premijer ligi BiH.
Zrinjski će od 17 sati ugostiti Slobodu iz Tuzle i ako ostvari pobjedu, postat će prvak Bosne i Hercegovine.
Stoga je u Mostaru velika euforija i veliki broj navijača Zrinjskog čeka 17 sati i početak meča, a planiraju da slave od 19 sati. U gradu na Neretvi danas je sve u bojama Zrinjskog.
Treba naglasiti da je ekipa iz Tuzle već stigla na stadion, a angažovan je veliki broj službenika policije koji će se pobrinuti da sve prođe bez ijednog incidenta.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Razbili PSG u finalu