Mladi košarkaši minhenskog Bayerna novi su prvaci Njemačke nakon što su u finalu jučer savladali ekipu IBAM (Internationale Basketball-Akademie München sa 94:71.
Bayern je do titule predvodio bosanskohercegovački reprezentativac Amar Gegić.
Mladi playmaker postigao je 24 poena te upisao šest skokova i pet asistencija bio prvo ime minhenskog tima i junak pobjede na gradskim rivalom. Pratio ga je mladi srbijanski reprezentativac Marko Pecarski koji je postigao 22 poena i imao 12 skokova.
U redovima IBAM-a se istakao Da Silva koji je postigao 19 poena te zabilježio 12 skokova i pet asistencija.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade