Nekadašnji fudbaler Partizana Obiora Odita ipak neće pojačati redove banjalučkog Borca.
Naime, dogovor na relaciji Borac-Odita ipak nije postignut uprkos velikog želji Banjalučana da ovog 34-godišnjeg centarfora angažuju kao novo pojačanje.
Navodno, zajednički jezik nije pronađen zbog ličnih uslova Nigerijca.
Ipak, nije sve izgubljeno. Još uvijek je ostala opcija Nemanja Kojić, kao jedna od posljednjih nada da Velikan iz Platonove dobije klasičnog egzekutora.
Podsjetimo, novi šef struka banjalučkog sastava Željko Vranješ prozivku će obaviti 12. juna, čime će ozvaničiti početak priprema za takmičenje u eliti.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Razbili PSG u finalu
Chelsea je prvak svijeta!
Treće pretkolo Konferencijske lige
Ako prođe Craiovu, Sarajevo ide na stare znance · Udarna vijest
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Prvi čovjek Crvene zvezde
Zvezdan Terzić priznao poraz za pregovaračkim stolom, moćan je samo u Srbiji: "On je tako želio"
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije