Spasio mnoge živote i preživio
Junak godine: Navijač Milwalla krenuo sam na teroriste
Prije nekoliko dana svijet je uzdrmao novi teroristički napad koji se desio u Londonu u kojem je poginulo sedam, a povrijeđeno je 48 osoba.
Engleski mediji objavili su danas priču o junaku posljednjeg terorističkog napada koji se desio u Londonu. Radi se o 47-godišnjem navijaču legendarnog engleskog kluba Milwalla, Royju Larneru. On je herojski reagovao u trenutku ovog napada jer je golim rukama krenuo na teroriste.
Time ih je Larner spriječijo da naprave pravi masakr, ali je prošao sa teškim povredama. Larner je trenutno u bolnici jer je zadobio sedam uboda nožem, te ima povrede ruku, glave, vrata i grudnog koša. Na svu sreću Larner je preživio, a njegova rečenica kada je krenuo na teroriste vječno će se pamtiti.
"Je**te se, ja sam Milwall", vikao je Larner u trenutku dok je fizički nasrnuo na teroriste. Ovim činom je spasio prisutne u jednom pubu jer su imali dovoljno vremena da pobjegnu na sigurno.
"Nosili su velike noževe i vidio sam da njih trojica idu na nas. Stao sam ispred njih kao kreten i rekao 'Je**te se, ja sam Milwall'. Napali su me tada i bio sam sam protiv njih. Zadobio sam osam rana, ali srećom ostao sam živ", rekao je Larner.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e