Francuski napadač Jeremy Menez novi je igrač turskog prvoligaša Antalyaspora.
U Antaliji već nastupa Samuel Eto'o, a sada će mu se pridružiti i bivši napadač PSG-a i Milana Jeremy Menez.
Menez je prošle sezone bio član Bordeauxa, no u Francuskoj je imao jednu stravičnu povredu, a sada se odlučio na transfer u Tursku gdje će praviti društvo Kameruncu.
Menez je najmlađi debitant u historiji Lige 1 pošto je sa 16 godina odigrao meč za Sochaux, a prethodno je bio član francuske reprezentacije.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Više nije član katalonskog kluba