Nikola Đurić, 23-godišnji čuvar mreže odlučio je na kraju ove sezone napustiti redove NK Travnik, te karijeru nastaviti u Rudaru iz Prijedora.
Đurić je i zvanično potvrdio da se vraća u Rudar, te se zahvalio NK Travnik, ali onda se desio preokret.
Novi čelnici tima sa Pirote odlučili su kontaktirati ovog čuvara mreže, te ga ponovo vratiti u Travnik i na kraju je dogovor pao. Đurić je sinoć i zvanično dogovorio novu saradnju sa federalnim prvoligašem iz Travnika, što je potvrđeno i na zvaničnoj facebook stranici NK Travnik.
"Vratili smo momka koji nas je fantastičnim odbranama doveo do 1/4 finala Kupa BiH. Poznat je po tome što je uvezao čak 10 utakmica bez primljenog gola. Nikola Djuric je naš broj 1! Za Travnik živimo"".
Đurić u protekloj sezoni nije dobijao često šansu, s obzirom da je prvi izbor na golu Vezira bio Adis Nurković koji je sada napustio klub i karijeru će nastaviti u redovima ekipe Flamurtari iz Albanije.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"