Pogodak Neymara bio dovoljan

Manchester United poražen minimalnim rezultatom

Eldar Ganibegović

Barcelona je u utakmici International Champions Cupa savladala Manchester United minimalnom pobjedom od 1:0

U prvom poluvremenu smo gledali fantastičnu predstavu, prilike su se redale jedna za drugom.

Najprije su Crveni đavoli prijetili preko Pogbe i Rashforda, a ekipa Barcelone je preko Messija, Neymara i Suareza u par navrata ugrozila gol De Gee.

Nakon nekoliko promašaja na obje strane, Barcelona je preko Neymara u 31. minuti došla u vodstvo, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Durgo poluvrijeme je donijelo veliki broj izmjena tako da je kvalitet igre dosta opao. Bilo je par prilika na obje strane međutim rezultat se nije promijenio do kraja i tako je Barcelona slavila s minimalnom pobjedom.