Srbijanski košarkaš Nemanja Nedović mogao bi propustiti predstojeći Eurobasket.
Doktor nacionalnog tima Dragan Radovanović je, naime, saopštio kako će Nedović morati da pauzira dvije do tri sedmice, jer mu je imobilisano rame, pa je odlazak na Evropski šampion pod velikim upitnikom.
U Srbiji su zabrinuti za Nedovićevo stanje, s obzirom da je gotovo izvjesno da neće imati dovoljno vremena da se vrati u optimalno fizičko stanje.
Član Unicaje se povrijedio na treningu 'Orlova' na Kupaoniku prije nekoliko dana.
U reprezentaciji Srbije sa povredom muku muči i Marko Simonović, koji je praktično već otpao sa spiska.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Nadamo se da će konačno dobiti dozvolu da sudi i bh. prvenstvo
Ademir Zurapović - lice dana! · Riječ, dvije...
Ne stišava se bura u Srbiji