Mladost iz Doboja kod Kaknja jedina je momčad sa tri pobjeda u isto toliko kola nove sezone BH Telecom Premijer lige BiH.
Sinoć su izabranici Edisa Mulalića u derbiju savladali Borac (1:0), te tako nastavili sa sjajnim igrama.
Definitivno Mladost je pravo iznenađenje, s obzirom da niko nije mogao očekivati ovakav start tog tima.
"Teška utakmica protiv Borca. Mislim da smo se dobro postavili i dobro znali smo šta hoćemo. Hvala Bogu sve je ispalo kako smo i željeli", kazao je Mulalić za SportSport.ba.
Temperamentnog stručnjaka smo pitali šta je kljub sjajnih igara Mladosti.
"Ključ je u zajedništvu. Svi smo zajedno od ekonoma do čuvara na stadionu i svi želimo uspjeh. Radimo dobro, a tim pobjeđuje", kaže šef struke Dobojlija.
U narednom kolu Mladost će ugostiti FK Sarajevo koje nakon tri kola ima dva poraza.
"Mi idemo od utakmice do utakmice. Sada se želimo odmoriti, slijedi oporavak dan-dva, te analiza utakmice sa Borcem i okrećemo se Sarajevu", ističe temperamentni stručnjak.
Nakon tri kola Mladost je na vrhu, Čelik na dnu bez bodova. Sarajevo je sinoć poraženo od GOŠK-a, dok Sloboda još uvijek ne zna za pogodak. Za Mulalića kako kaže to nisu iznenađenja.
"Šta je iznenađenje u našoj ligi? Mislim da ih nema iznenađenja. Klubovi se traže, početak je i igra se po veoma teškim uslovima", dodao je na kraju razgovora za SportSport.ba šef struke FK Mladost Doboj Kakanj Edis Mulalić.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potvrdio i klub preko zvaničnih kanala
Stigao dugoočekivani napadač na Grbavicu: Davor Rakić potpisao za Željezničar! · Zvanično
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Navijači u službi politike