Već je poznato da Valencija u posljednje vrijeme radi na dovođenju defanzivca milanskog Intera Jeisona Murilla, a sada su veoma blizu dogovora sa Interom.
Italijanski mediji prenose kako je ekipa iz Španije veoma blizu dogovora sa Interom. Navodno Murillo bi se za 14 miliona funti trebao pridružiti Šišmišima.
Tuttomercatoweb tvrdi kako predstavnici Murilla rade na dogovoru između Valencije i Intera.
Kako stvari stoje reprezentativac Kolumbije će vjerovatno napustiti Nerazzure, te potpisati četverogodišnji ugovor sa Valencijom.
Bez ozbira što ga Luciano Spalletti želi zadržati u ekipi, on ipak želi da napusti Italiju i vrati se u Španiju, gdje je nekada nosio dres Granade.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike