Hajduk slavio

Hajduk minimalan protiv Slavena

Fudbaleri Hajduka pobijedili su Slaven Belupo s 1:0 u susretu 5. kola HNL-a.

Splitski tim očigledno je već mislima na duelu Evropske lige protiv Evertona, pa danas nisu bili posebno raspoloženi protiv tvrde ekipe Slaven Belupa.

Ipak, do pobjede su došli i to golom u 62. minuti. Tri boda Hajduku je donio Franck Ohandza za konačan rezultat susreta od 1:0.

Bh. fudbaler Zvonimir Kožulj ponovo je šansu za igru dobio s klupe. Ušao je u 78. minuti ovog meča, ali ni on nije pomogao da se rezultat na semaforu promijeni.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Hajduk je stigao do treće pobjede u sezoni i sada su na drugom mjestu sa 10 bodova, tri manje od vodećeg Dinama.

S druge strane ekipa iz Koprivnice je doživjela drugi poraz i oni su na četvrtom mjestu tabele sa devet bodova.