Slovenački košarkaš Saša Vujačić nakon dvije sezonu provedene u New York Knicksima odlučio se na povratak u Evropu.
Povezano
Vujačić je novi igrač italijanske ekipe Fiat iz Torina, saopštio je danas klub.
On je dogovorio jednogodišnju saradnju, a u ugovoru postoji klauzula da ukoliko dobije adekvatnu ponudu iz NBA lige može napustiti klub.
Ovaj 33-godišnji bek ima veliko iskustvo u NBA ligi. U najjačoj ligi na svijetu pored Knicksa nastupao je za Los Angeles Lakerse, New Jersey Netse, dok je u Evropi igrao za Anadolu Efes, Reyer Veneziu, Laboral Kutxu i Istanbul BB.
Vujačić je u prethodne dvije sezone u dresu New Yorka prosječno bilježio četiri poena po utakmici za 12 minuta u igri.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Donio odluku