Uskoro nam izlazi nova FIFA, a EA Sport polako otkriva ocjene svim igračima na novoj verziji.
U posljednje vrijeme sve češće se dešava da igrači komentarišu svoje ocjene na ovoj igrici, a jedan od njih bio je i lijevi bek Manchester Cityja Benjamin Mendy.
On je veoma nezadovoljan svojom ocjenom na novoj verziji FIFA-e i odlučio je da javno prozove EA Sport. Uradio je to preko Twittera, a upitao je ljude koji rade u EA Sportu da li su imali TV prošle sezone, aludirajući na to da je igrao sjajno u dresu Monaca.
Podsjetimo, on će na novoj verziji FIFA-e imati ocjenu samo 78, a utisak je svakako da je EA Sport napravio grešku što se toga tiče.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Velika podrška za bh. reprezentativca
Dedić se oglasio nakon potpisa za Benficu, Džeko oduševio komentarom, a najviše je iznenadio Ljajić!
Sada neće igrati ni peti rang