Još prije tri mjeseca

Anthony priznao da je imao dogovor sa Houstonom

Novi košarkaš Oklahome Carmelo Anthony priznao je da prvobitno nije bilo planirano da karijeru nastavi u ekipi Thundera.

Kako je izjavio iskusni košarkaš, još u mjesecu julu je postojao dogovor New York Knicksa i Houston Rocketsa, koji su tada dogovorili detalje tradea.

Međutim, do realizacije posla na kraju nije došlo, a Anthony nije želio govoriti o detaljima zbog kojih nije završio u Houstonu, već u Oklahomi.

Carmelo Anthony je u Oklahomu stigao iz New Yorka u zamjenu za krilnog igrača Douga Mcdermotta, Enesa Kantera i jednog picka Chicago Bullsa u drugoj rundi drafta 2018. godine.

U novoj sezoni će Melo činiti udarni trio sa Russellom Westbrookom i Paulom Georgeom i ljubitelji košarke s nestrpljenjem čekaju da vide kako će izgledati nova Oklahoma, koja na papiru izgleda zastrašujuće.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.