Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je sinoć na Grbavici od Belgije sa 4:3 u pretposljednjem meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.
Porazom u sinoćnjoj utakmici naš tim je izgubio sve šanse da se domogne baraža, te smo to mjesto prepusili Grčkoj koja je slavila na Kipru. Iako su Belgijanci već ranije osigurali prvo mjesto i direktan plasman u Rusiju u Sarajevo su stigli pod imperativom pobjede koji su na koncu i ostvarili.
Pobjedi selekcije Belgije obradovali su se Grci koji su tako preuzeli drugo mjesto i najvjerovatnije ćemo ih gledati u baražu. No, malo ko je očekivao da će se pobjedi Belgije na Grbavici najviše veseliti Italijani. Naime, mediji na Apeninima su čak poslali i zahvalnicu Belgijancima.
"Hvala Belgiji što je večeras pobijedila Bosnu i Hercegovinu u Sarajevu. S ovom pobjedom Italija sigurno neće biti najgora drugoplasirana selekcija. Sada možemo sa sigurnošću reći da idemo u baraž za SP", poručili su iz Gazetta dello Sporta.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nakon ispadanja u drugu ligu