Fudbaleri Manchester Uniteda trenutno igraju na gostovanju protiv Liverpoola u derbiju 8. kola Premiershipa.
Nakon reprezentativne pauze došao je na red derbi između dva natrofejnija engleska kluba. Utakmicu na Anfieldu najviše će pamtiti ekvadorski fudbaler Antonio Valencia koji je danas upisao svoje ime u historiju Manchester Uniteda.
Naime, Valencia danas igra svoju 300. utakmicu u dresu Crvenih đavola, te je postavio zanimljiv rekord. Ekvadorac je postao prvi fudbaler izvan Evrope koji je uspio da upiše 300 utakmica za Manchester United.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pregovori traju, Zvezda ne odustaje
Pređene crvene linije, Tadić će na Marakani dobiti što niko nikad nije: "Napraviće životnu grešku"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Onda je shvatila da nije realno