Premijer liga za žene

ŽNK Iskra minimalno, Lokomotiva ubjedljiva

Samir Mlaćo

Danas su odigrane dvije utakmice 9. kola Premijer lige BiH za žene.

ŽNK Iskra je sa 1:0 savladala Fortunu iz Živinica, a jedini pogodaka postigla je Marina Lukić u šestoj minuti.

Gošće su u 80. minuti imale priliku da izjednače preko Amine Mujanović, ali ona nije bila precizna sa 11. metara.

Lokomotiva iz Brčkog sa visokih 7:0 deklasirala je Slogu Kakmuž Petrovo. Četiri pogotka za domaće postigla je Esmeralda Mujkić, a po jedan su dodale Rosuljaš, Mirkić i Trujić.

Sutra se sastaju Banja Luka - Radnik Bumerang i Gradina Srebrenik - SFK 2000 Sarajevo.